171 Görününtülenme

Oyun dünyasından kaçan zalimlerin amansız düşmanı genç bir adam! Geçtiğimiz sene Mortal Kombat’tan kaçan Sub-Zero birkaç gün önce İstanbul’un Çağlayan semtinde görüldü. Burada ki kalabalığa karışıp istediği gibi yaşayabileceğini düşündü. Ve kargaşaya devam edebileceğini düşünen Sub-Zero henüz genç Çağlayanlı Levent Kalaycı ile karşılaşmamıştı.

Sub-Zero

Levent, motoruyla adliyeden evine giderken Sub-Zero’yu gördü ve onu ait olduğu yere postalamak için amansız bir mücadeleye girdi. Sub-Zero’nun tehlikeli buz ataklarından kaçan Levent, taekwondo âlemine kazandırdığı “Yüksek Levo Tekmesi” sayesinde Sub-Zero’yu Coca Cola Zero’ya çevirdi ve ağzından kan akıttı.

Yenilgiyi kabul eden Sub-Zero, Levent’i abisi Scorpion’a şikâyet etmek için mektup yolladı ama Scorpion Levent’e Mortal Kombat evreninin en kaliteli kanatlarını göndererek ödüllendirdi ve bizzat kendisi kardeşini hapsederek cezalandırdı. Bu kahramanlığının ardından Levent tüm dünya taekwondo ustaları tarafından zifiri karanlık kuşak ile ödüllendirildi ve bu işi meslek olarak yapmaya karar verdi. Kanatları sayesinde tüm dünyada uçuyor ve fotoğrafçılık yetenekleri sayesinde yakaladığı tüm kaçakları memleketine yollamadan önce fotoğraflayarak ve koskoca bir koleksiyon biriktiriyor. Sub-Zero ile başlayan macerası diğer tüm düşmanları içinde her zaman kötü olacaktır. Bundan sonra Levent tüm dünyanın oyun koruyucusu olarak görev alacaktır…

 

Levent:@levent484

 

İlgili Metinler

Bizi Sosyal Medyada Paylaşmak İstermisiniz?

One thought on “Gerçekliği Oyun Dünyasına Savunan Bir Kahraman!(Sub-Zero)”

Bir Cevap Yazın