458 Görününtülenme
klon

Bir garip olaylar dizisi klon ception! Günümüzün en çok sevilen ve popüler oyuncularından Elçin, rol aldığı diziden portakallaşma sendromuna yakalanıp ayrılınca ve Portekiz’e kaçınca hayranları tarafından büyük tepki gördü. Dizi ekibi ve prodüksiyon şirketi, diziyi aniden bırakan Elçin için yakalandığı sendrom yüzünden herhangi bir hak sahibi olamayacaklarını ve bir çözüm yolu bulduklarını, böylece dizinin hayranlarını yarı yolda bırakmayacaklarını açıkladı. Bulunan çözüm yolu ise Elçin’i klon lamaktan başka bir şey değildi. Setteki yastıklardan topladıkları turuncu saçlarla klonu yapan şirket, oluşturulan klonun kod adını Fevziye Dağlar olarak belirledi. Şu sıralar oyunculuk eğitimi alan Fevziye aynı zamanda Elçin’in eski videolarını izleyerek onun gibi davranmayı öğreniyor.

Elçin ’siz birkaç bölümde dizinin hayranları Fevziye’yi Elçinden daha çok sevdiklerini ve beğendiklerini söylüyorlar. Gelen güzel tepkiler sonucunda çok mutlu olan klon Fevziye, başarısından kaynaklı memnun olsa da çok yorulduğunu sürekli dile getiriyor. Bunun yanında kendini eğitime adayan Fevziye girdiği okulun sınavlarıyla da boğuşmak zorunda kalıyor. İki iş birden üzerinde büyük baskı oluşturduğu için dizi hayranları sezon finaline birkaç bölüm kala tıpkı Elçin gibi klon Fevziye’nin de ortadan kaybolacağından korkuyorlar. Ama Fevziye ne kadar yorulursa yorulsun işini asla bırakmayacağını söylüyor. Bu çalışkanlığı ve işine olan aşkının yanında eğitimine ara vermemesi onu halkın gözünde daha da sevilen biri haline getiriyor.

klon

İşin ilginç yanı ise birkaç ay sonra, dizi sezon arasındayken hem Bodrumda hem de Datça’da görünen Fevziyeler oldu! Durum araştırıldıktan sonra Fevziye’nin yoğun iş temposuna dayanamayarak gizlice kendini klonladığı ve uzun bir süre klon larını dizide oynatarak kendisinin Maldivlerde tatil yaptığı ortaya çıktı. Bu garip üçkâğıt olayı karşısında dizi hayranlarının nasıl tepki vereceği ise belirsiz, tıpkı Fevziye’nin gelecek sezon diziye devam edip etmeyeceği gibi…

İlgili Metinler

Bizi Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?

Bir Cevap Yazın